Denizli İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatı, taşınacak eşyanın miktarına, kat sayısına, asansör kullanımına, paketleme hizmetine ve diğer faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ancak ortalama olarak, Denizli İstanbul arası mesafe 639 km olduğu için, 1+1 eşya için yaklaşık 16,577 ₺, 2+1 eşya için yaklaşık 22,590 ₺, 3+1 eşya için yaklaşık 28,603 ₺ ve 4+1 eşya için yaklaşık 34,616 ₺ civarında bir fiyat ödemeniz gerekebilir1. Bu fiyatlar asansörsüz ve düşük katlı evler için geçerlidir. Katların yükselmesiyle fiyatlarda değişiklik olabilir1.

Bu fiyatlar sadece bir tahmindir. Net fiyat teklifi almak için nakliye firmaları ile iletişime geçmeniz gerekir. Nakliye firmaları arasında fiyat ve kalite farklılıkları olabilir. Bu yüzden nakliye firmalarını karşılaştırmak ve yorumlarını okumak önemlidir. Nakliye firmalarından ücretsiz teklif almak için Nakliyat Platformumuzu kullanabilirsiniz.

Nakliye işleminde sigorta güvencesi, kredi kartı ile taksitli ödeme, montaj demontaj, paketleme ve asansörlü nakliyat gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Denizli İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat işleminizi kolaylaştırmak için size başarılar dilerim.

  • Firmanın güvenilirliği, referansları ve müşteri yorumları
  • Firmanın sunduğu hizmetlerin kapsamı, sigorta, ambalajlama, montaj, demontaj gibi ekstra hizmetler
  • Firmanın taşıma sürecindeki iletişimi, planlaması ve takibi
  • Firmanın fiyat politikası, ek ücret talep etmeyen, net ve uygun fiyat veren firmaları tercih edin
  • ücretsiz teklif almak için tıkla
Please follow and like us:
0
fb-share-icon17
Tweet 17
Pin Share20